NerdianMetin2 GR
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Κάτι πολύύύυυ FAIL .

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
EarthShacker
Μέλος
Μέλος
EarthShacker


Αριθμός μηνυμάτων : 11

Κάτι πολύύύυυ FAIL . Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Κάτι πολύύύυυ FAIL .   Κάτι πολύύύυυ FAIL . EmptyΔευ Ιαν 07, 2013 9:22 am

Παιδιά αν κανένας από εσάς αντιμετωπίζει ένα πρόβλημα που του λέει όταν πάει να διαλέξει παίχτη και του spammaretai ένα μήνυμα που θα σας λέει : Προσθέσται έναν δίσκο D .. τότε βαλτέ ένα τυχαίο CD
στον υπολογιστή σας και το πιο πιθανό είναι να σας φτιάξει.. εμένα μου έγινε σήμερα αυτό και έφτιαξε όταν έβαλα ένα CD .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ItzDeMoNeD
Δημοσιογράφος
Δημοσιογράφος
ItzDeMoNeD


Αριθμός μηνυμάτων : 159

Κάτι πολύύύυυ FAIL . Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κάτι πολύύύυυ FAIL .   Κάτι πολύύύυυ FAIL . EmptyΔευ Ιαν 07, 2013 11:31 am

Αυτό γίνεται γιατί έχεις κάνει αντιγραγή κάποιο πρόγραμμα όσο είχες ανοιχτό το client του NerdianMetin2GR είτε αντίγραψες το ίδιο το client Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/giwrgospapazo
EarthShacker
Μέλος
Μέλος
EarthShacker


Αριθμός μηνυμάτων : 11

Κάτι πολύύύυυ FAIL . Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κάτι πολύύύυυ FAIL .   Κάτι πολύύύυυ FAIL . EmptyΔευ Ιαν 07, 2013 12:29 pm

δεν ξέρω τι έφτεξε.. πάντως είναι fail Razz Shocked
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ItzDeMoNeD
Δημοσιογράφος
Δημοσιογράφος
ItzDeMoNeD


Αριθμός μηνυμάτων : 159

Κάτι πολύύύυυ FAIL . Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κάτι πολύύύυυ FAIL .   Κάτι πολύύύυυ FAIL . EmptyΔευ Ιαν 07, 2013 2:36 pm

Όχι βρε. Αυτό γίνεται σ'όλα τα metin. Μέχρι και στο ελληνικό! :Ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/giwrgospapazo
 
Κάτι πολύύύυυ FAIL .
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
NerdianMetin2 GR :: BETA Αναφορές :: Αναφορά Bug-
Μετάβαση σε: