NerdianMetin2 GR
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Πρόβλημα με το patcher

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
iSpoxxy
Μέλος
Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 12

Πρόβλημα με το patcher Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Πρόβλημα με το patcher   Πρόβλημα με το patcher EmptyΣαβ Ιαν 05, 2013 12:00 am

Καλημέρα. Είχα τα windows 8 και δεν μπορούσα να παίξω Nerdian. Έβαλα τα 7 και δεν μπορώ να χρησιμοποιήσω το patcher. αυτό που γίνετε είναι το εξής. κατεβάζει κάποια αρχεία όπως λέει στις οδηγίες Ανοίγετε το Nerdian Metin2.exe που είναι το patcher αλλά πάει πολύ αργά. Έχω αφήσει τον υπολογιστή όλο το βραδύ και ακόμα δεν έχει τελείωση το patcher. άλλες φορές κολλάει και μένει στο ίδιο σημείο που το είχα αφήσει αλλά άλλες φορές σε 5 λεπτά έχει φτάσει στην μέση και κολλάει σε κάποια αρχεία. αυτήν την στιγμή λέει πως είναι στην μέση και κατεβάζει Monster2.rar και έχει κολλήσει στα 53636 kb από 78310 και το έχω όλη νύχτα. δεν ξέρω τι συμβαίνει αλλά δεν πρόκειται να παίξω Nerdian αν συνεχίσει έτσι το patcher. Αν είναι δυνατών βοηθήστε με.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ItzDeMoNeD
Δημοσιογράφος
Δημοσιογράφος
ItzDeMoNeD


Αριθμός μηνυμάτων : 159

Πρόβλημα με το patcher Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόβλημα με το patcher   Πρόβλημα με το patcher EmptyΣαβ Ιαν 05, 2013 5:01 am

Φίλε και σ'εμένα έτσι έκανε. Το ξεκίνησα στις 1:00 το πρωί, και τέλειωσα στις 16:00 το μεσημέρι. Απλά κάνε υπομονή. =)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/giwrgospapazo
Mushroom
Έμπιστο Μέλος
Έμπιστο Μέλος
Mushroom


Αριθμός μηνυμάτων : 47

Πρόβλημα με το patcher Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόβλημα με το patcher   Πρόβλημα με το patcher EmptyΚυρ Ιαν 06, 2013 3:13 am

εμένα έκανε τρεις ώρεςςςςςςςς
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Πρόβλημα με το patcher
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Πρόβλημα με τον patcher
» provlima me ton patcher pls
» Δεν μπορο να ανοιξο τον patcher.
» Download αντι για patcher.
» ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
NerdianMetin2 GR :: Γενική συζήτηση :: Spam-
Μετάβαση σε: