NerdianMetin2 GR
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 το metin2client.exe δεν βρέθηκε.

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
EarthShacker
Μέλος
Μέλος
EarthShacker


Αριθμός μηνυμάτων : 11

το metin2client.exe δεν βρέθηκε.  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: το metin2client.exe δεν βρέθηκε.    το metin2client.exe δεν βρέθηκε.  EmptyΠαρ Ιαν 04, 2013 7:28 am

Μέχρι εχτές έμπενα κανονικά .. σήμερα προσπάθησα να μπω και μ έλεγε το metin2client.exe δεν βρέθηκε.. μήπως μπορείτε να μου πείτε πως μπορώ να το φτιάξω? έχω κάνει 2-3 φορές install το παιχνίδι αλλά μου κάνει πάλι τα ίδια.. κ το έχω ανίκση και ως διαχειριστής. Αν μπορείτε πείτε μ τι πρέπει να κάνω . Thanks!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mushroom
Έμπιστο Μέλος
Έμπιστο Μέλος
Mushroom


Αριθμός μηνυμάτων : 47

το metin2client.exe δεν βρέθηκε.  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το metin2client.exe δεν βρέθηκε.    το metin2client.exe δεν βρέθηκε.  EmptyΠαρ Ιαν 04, 2013 8:32 am

πήγαινε στον φάκελο του μέτιν και άνοιξε το απο τον patcher...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EarthShacker
Μέλος
Μέλος
EarthShacker


Αριθμός μηνυμάτων : 11

το metin2client.exe δεν βρέθηκε.  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το metin2client.exe δεν βρέθηκε.    το metin2client.exe δεν βρέθηκε.  EmptyΠαρ Ιαν 04, 2013 8:37 am

μμ.. από τον patcher μου το κάνει αυτό .. τώρα το κσαναεγκαταστώ μήπως φτιάκση.. thanks πάντως .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mushroom
Έμπιστο Μέλος
Έμπιστο Μέλος
Mushroom


Αριθμός μηνυμάτων : 47

το metin2client.exe δεν βρέθηκε.  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το metin2client.exe δεν βρέθηκε.    το metin2client.exe δεν βρέθηκε.  EmptyΠαρ Ιαν 04, 2013 8:42 am

μήπως όταν το κατεβάζεις σου βρίσκει ότι ένα αρχείο απο τον φάκελο του μετιν έχει ιο;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EarthShacker
Μέλος
Μέλος
EarthShacker


Αριθμός μηνυμάτων : 11

το metin2client.exe δεν βρέθηκε.  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το metin2client.exe δεν βρέθηκε.    το metin2client.exe δεν βρέθηκε.  EmptyΠαρ Ιαν 04, 2013 9:03 am

Όχι.. λογικά θα έγινε λάθος εγκατάσταση δεν ξέρω.. την πρώτη φορά δεν μπορούσε να μου το διαβάση το αρχείο και την άλλη φορά δεν μου πέρναγε το αρχείο όταν έκανε το Patch. Τώρα το εγκαταστώ.. εύχομαι να δουλέψη . Thanks και πάλι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mushroom
Έμπιστο Μέλος
Έμπιστο Μέλος
Mushroom


Αριθμός μηνυμάτων : 47

το metin2client.exe δεν βρέθηκε.  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το metin2client.exe δεν βρέθηκε.    το metin2client.exe δεν βρέθηκε.  EmptyΠαρ Ιαν 04, 2013 9:09 am

No δεν έκανα και τίποτα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[RENATO]
Μέλος
Μέλος
[RENATO]


Αριθμός μηνυμάτων : 3

το metin2client.exe δεν βρέθηκε.  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το metin2client.exe δεν βρέθηκε.    το metin2client.exe δεν βρέθηκε.  EmptyΠαρ Ιαν 04, 2013 10:57 am

άμα δεν δουλέψει
δοκίμασε να κανεις εγκατάσταση στον σκληρό δίσκο και να απενεργοποίησης το antivirus
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EarthShacker
Μέλος
Μέλος
EarthShacker


Αριθμός μηνυμάτων : 11

το metin2client.exe δεν βρέθηκε.  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το metin2client.exe δεν βρέθηκε.    το metin2client.exe δεν βρέθηκε.  EmptyΠαρ Ιαν 04, 2013 1:34 pm

το έχω τόσες ώρες και προσπαθώ να το κατεβάσω και μου κολάει το download και σταματάει να κατεβάζει το patcher.. βαρέθηκα.. άμα το βάλουν να το κατεβάζουμε ολόκληρο χωρίς να κάνουμε τέτιο patch καλός.. τώρα τα παρατάω βαρέθηκα τόσες ώρες να κοιτάω το patch. THANKS !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ItzDeMoNeD
Δημοσιογράφος
Δημοσιογράφος
ItzDeMoNeD


Αριθμός μηνυμάτων : 159

το metin2client.exe δεν βρέθηκε.  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το metin2client.exe δεν βρέθηκε.    το metin2client.exe δεν βρέθηκε.  EmptyΠαρ Ιαν 04, 2013 1:46 pm

Πράγματι το patch είναι πολύ αργό, αν και απ'ότι άκουσα το φτιάξανε στα 2mbps
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/giwrgospapazo
EarthShacker
Μέλος
Μέλος
EarthShacker


Αριθμός μηνυμάτων : 11

το metin2client.exe δεν βρέθηκε.  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το metin2client.exe δεν βρέθηκε.    το metin2client.exe δεν βρέθηκε.  EmptyΠαρ Ιαν 04, 2013 1:50 pm

δεν ξέρω φίλε πάντως εγώ το έχω 6-7 ώρες και δεν λέει να κατέβει.. το καλύτερο που μπορούν να κάνουν είναι να βάλουν να κατεβάζουμε τον φάκελο ολόκληρο..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ItzDeMoNeD
Δημοσιογράφος
Δημοσιογράφος
ItzDeMoNeD


Αριθμός μηνυμάτων : 159

το metin2client.exe δεν βρέθηκε.  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το metin2client.exe δεν βρέθηκε.    το metin2client.exe δεν βρέθηκε.  EmptyΠαρ Ιαν 04, 2013 3:43 pm

Πρέπει να γίνε και αυτό. Να υπάρχουν και οι 2 επιλογές.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/giwrgospapazo
iSpoxxy
Μέλος
Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 12

το metin2client.exe δεν βρέθηκε.  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το metin2client.exe δεν βρέθηκε.    το metin2client.exe δεν βρέθηκε.  EmptyΣαβ Ιαν 05, 2013 12:30 am

Δειτε το δικο μου thread..Θα καταλαβεται..Εχω το ιδιο προβλημα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
το metin2client.exe δεν βρέθηκε.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Πρόβλημα με το άνοιγμα του metin2client

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
NerdianMetin2 GR :: BETA Αναφορές :: Αναφορά Bug-
Μετάβαση σε: