NerdianMetin2 GR
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 EXP γινεται ανυποφορο

Πήγαινε κάτω 
+2
Mushroom
samos77
6 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
samos77
Έμπιστο Μέλος
Έμπιστο Μέλος
samos77


Αριθμός μηνυμάτων : 18

EXP γινεται ανυποφορο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: EXP γινεται ανυποφορο   EXP γινεται ανυποφορο EmptyΠαρ Ιαν 04, 2013 3:32 am

Λοιπον εχω καταλαβει οτι δν φταιει που δν υπαρχζει ch2 αλλα επειδη δν υπαρχουν αρκετα μοβακια στην ασκαρια 2.Σκεφτηκε τι θα συνεβαινε εαν υπηραχν λιγα παραπανω???ο χωροσ ειναι πιο μεγαλοσ και μπορει να εκμεταλευτει βαζοντας περισσοτερα μομπακια...ετσι κανεις δν θα παραπονιοταν οτι του κλεβουν το εχπ κ.τ.λπ 3ερω σασ ζυταω μια μεγαλη χαρη αλλα σασ παρακαλω...ετσι θα μεζεψετε και περισσοτερο κοσμο...Αρκετοι δν μπενουν για το εχπ που δν υπαρχει χωρος....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mushroom
Έμπιστο Μέλος
Έμπιστο Μέλος
Mushroom


Αριθμός μηνυμάτων : 47

EXP γινεται ανυποφορο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EXP γινεται ανυποφορο   EXP γινεται ανυποφορο EmptyΠαρ Ιαν 04, 2013 3:46 am

εγώ τώρα είμαι 129 λβλ....όμως για να πάω απο 128-129 έκανα ένα τέταρτο...δηλαδή στα 200λβλ τι θα κάνω;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
samos77
Έμπιστο Μέλος
Έμπιστο Μέλος
samos77


Αριθμός μηνυμάτων : 18

EXP γινεται ανυποφορο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EXP γινεται ανυποφορο   EXP γινεται ανυποφορο EmptyΠαρ Ιαν 04, 2013 3:54 am

ναι και εγω ειμαι 146 και παω ασκαρια 2 και 1 λβλ στα 10 λεπτα ενω στην ασκαρια 1 περνουν 10 λβλ στο 1 λεπτο αμα ειναι μονοι τους
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ItzDeMoNeD
Δημοσιογράφος
Δημοσιογράφος
ItzDeMoNeD


Αριθμός μηνυμάτων : 159

EXP γινεται ανυποφορο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EXP γινεται ανυποφορο   EXP γινεται ανυποφορο EmptyΠαρ Ιαν 04, 2013 4:20 am

Είναι λίγο τσιμπημένη η δυσκολία του ΕΧΡ για PvP σέρβερ πάντως.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/giwrgospapazo
OhDuck
Μέλος
Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 8

EXP γινεται ανυποφορο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EXP γινεται ανυποφορο   EXP γινεται ανυποφορο EmptyΣαβ Ιαν 12, 2013 8:00 am

σωστοσ ο DeMoNeD.. και οχι λιγο, πολυ!
υποτιυεται οτι προτιμουμε να παιζουμε πριβατε σερβερ για να ειναι πιο ευκολο.. ολα εινια μια χαρα εκτοσ απο το εξπ.. λιγο ανεβασμενο να ηταν μια χαρα θα ηταν!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
limarakos
Μέλος
Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 9

EXP γινεται ανυποφορο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EXP γινεται ανυποφορο   EXP γινεται ανυποφορο EmptyΣαβ Ιαν 12, 2013 8:14 am

κ εγο το ηδιο προβλιμα εχο καλλι η ιδεα samos77 θα ηταν ορεο αν γινοταν cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ItzDeMoNeD
Δημοσιογράφος
Δημοσιογράφος
ItzDeMoNeD


Αριθμός μηνυμάτων : 159

EXP γινεται ανυποφορο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EXP γινεται ανυποφορο   EXP γινεται ανυποφορο EmptyΣαβ Ιαν 12, 2013 11:09 am

Δείτε, το rate είναι πολύ καλό, απλά το μειονέκτημα είναι πως δεν υπάρχουν αρκετά mobs ώστε να γίνει σωστό το exp. Στον καινούριο χάρτη θα έπρεπε κανονικά να μην μπορούμε να προχωράμε από τα τέρατα, αλλά τελικά όχι απλά προχωράμε, ψάχνουμε κι όλας ;Ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/giwrgospapazo
KnightRider
Μέλος
Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 8

EXP γινεται ανυποφορο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EXP γινεται ανυποφορο   EXP γινεται ανυποφορο EmptyΣαβ Ιαν 12, 2013 1:26 pm

+1Demoned θα έπρεπε να ήταν φουλ όχι να τα ψάχνουμε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
limarakos
Μέλος
Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 9

EXP γινεται ανυποφορο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EXP γινεται ανυποφορο   EXP γινεται ανυποφορο EmptyΚυρ Ιαν 13, 2013 2:54 am

βγικε κιολασ ο καινουργιοσ χαρτισ ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ItzDeMoNeD
Δημοσιογράφος
Δημοσιογράφος
ItzDeMoNeD


Αριθμός μηνυμάτων : 159

EXP γινεται ανυποφορο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EXP γινεται ανυποφορο   EXP γινεται ανυποφορο EmptyΚυρ Ιαν 13, 2013 2:58 am

Ναι. Έχει βγει εδώ και αρκετό καιρό.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/giwrgospapazo
 
EXP γινεται ανυποφορο
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Δεν ξέρω τι γίνεται

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
NerdianMetin2 GR :: Γενική συζήτηση :: Spam-
Μετάβαση σε: