NerdianMetin2 GR
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 το αρχειο εχει ιο

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
samos77
Έμπιστο Μέλος
Έμπιστο Μέλος
samos77


Αριθμός μηνυμάτων : 18

το αρχειο εχει ιο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: το αρχειο εχει ιο   το αρχειο εχει ιο EmptyΠεμ Ιαν 03, 2013 12:50 pm

Παιδια δν 3ερω το παιχνιδι μου εβγαλε οτι εχει ιο και δν 3ερω τι να κανω πατησα allow γτ δν θελω να το 3ανακατευαζω αλλα δν 3ερω τι θα κανατε εσεις?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
KnightRider
Μέλος
Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 8

το αρχειο εχει ιο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το αρχειο εχει ιο   το αρχειο εχει ιο EmptyΠεμ Ιαν 03, 2013 1:11 pm

Δεν ειναι ιος απλώς το δέχεται ως ιο μην ανησυχείς καθόλου το είχα πάθει και εγω παλιά και στο pc δεν είδα καμιά διαφορά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
samos77
Έμπιστο Μέλος
Έμπιστο Μέλος
samos77


Αριθμός μηνυμάτων : 18

το αρχειο εχει ιο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το αρχειο εχει ιο   το αρχειο εχει ιο EmptyΠεμ Ιαν 03, 2013 1:16 pm

ααα οκ 8νχ με καθησυχασες Razz Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mushroom
Έμπιστο Μέλος
Έμπιστο Μέλος
Mushroom


Αριθμός μηνυμάτων : 47

το αρχειο εχει ιο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το αρχειο εχει ιο   το αρχειο εχει ιο EmptyΠεμ Ιαν 03, 2013 3:58 pm

και εμένα έκανε κάτι τέτοια στο metin2.gr...δηλαδή μου έβγαζε καθημερινά οτι ένα αρχείο στον φάκελο του μετιν έχει ιό αλλά μετά απο λίγο καιρό σταμάτησε...έκανα και ένα scan τον φάκελο του μετιν και όλα ΟΚ!!! Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ItzDeMoNeD
Δημοσιογράφος
Δημοσιογράφος
ItzDeMoNeD


Αριθμός μηνυμάτων : 159

το αρχειο εχει ιο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το αρχειο εχει ιο   το αρχειο εχει ιο EmptyΠαρ Ιαν 04, 2013 3:08 am

Δεν ιος σε καμία περίπτωση, απλά στο ανιχνεύει ως κακόβουλο λογισμικό επειδή είναι metin το οποίο μόλις το κατέβασες. Πάτα μια "Άρση αποκλεισμού" και είσαι κομπλέ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/giwrgospapazo
 
το αρχειο εχει ιο
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
NerdianMetin2 GR :: BETA Αναφορές :: Αναφορά Bug-
Μετάβαση σε: