NerdianMetin2 GR
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Πρόβλημα με το άνοιγμα του metin2client

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
DontGiveAFuq
Μέλος
Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 3

Πρόβλημα με το άνοιγμα του metin2client Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Πρόβλημα με το άνοιγμα του metin2client   Πρόβλημα με το άνοιγμα του metin2client EmptyΠεμ Ιαν 03, 2013 10:56 am

Παιδια έχω ένα πρόβλημα με το client του nerdian το οποίο δεν με αφίνει να ανοίξω το μετιν ! Η παρακάτω φωτογραφία σας δίχνει το πρόβλημα και παρακαλώ πολυ όποιος μπορει να με βοηθήσει ας μου πεί τι να κάνω ! Έχω δοκιμάσει σχεδον τα πάντα ακομα και να το ξανακατεβασω αλλα τιποτα!

Φωτογραφία :

Πρόβλημα με το άνοιγμα του metin2client V2v1nl
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mushroom
Έμπιστο Μέλος
Έμπιστο Μέλος
Mushroom


Αριθμός μηνυμάτων : 47

Πρόβλημα με το άνοιγμα του metin2client Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόβλημα με το άνοιγμα του metin2client   Πρόβλημα με το άνοιγμα του metin2client EmptyΠεμ Ιαν 03, 2013 11:10 am

απο το metin2client ανοιγεις το μετιν; αν ναι...τρεχε το απο patcher...το Net Framework το εχεις κατεβασει;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MrDude
Μέλος
Μέλος
MrDude


Αριθμός μηνυμάτων : 13

Πρόβλημα με το άνοιγμα του metin2client Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόβλημα με το άνοιγμα του metin2client   Πρόβλημα με το άνοιγμα του metin2client EmptyΠεμ Ιαν 03, 2013 11:47 am

Κάντο εκτέλεση ως διαχειριστη και αν πάλι δεν βρίσκεις άκρη πολύ απλά ξανα κατεβασέτο... και τρέξε τα patchάκια.!(Πρέπει να έχεις το net Framework. 3.5)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mushroom
Έμπιστο Μέλος
Έμπιστο Μέλος
Mushroom


Αριθμός μηνυμάτων : 47

Πρόβλημα με το άνοιγμα του metin2client Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόβλημα με το άνοιγμα του metin2client   Πρόβλημα με το άνοιγμα του metin2client EmptyΠεμ Ιαν 03, 2013 4:11 pm

MrDude έγραψε:
Κάντο εκτέλεση ως διαχειριστη και αν πάλι δεν βρίσκεις άκρη πολύ απλά ξανα κατεβασέτο... και τρέξε τα patchάκια.!(Πρέπει να έχεις το net Framework. 3.5)
Ουσιαστικά σε αυτούς που δεν μπαίνει το παιχνίδι πρέπει πρώτα να κάνουν αυτά τα απλά βήματα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DontGiveAFuq
Μέλος
Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 3

Πρόβλημα με το άνοιγμα του metin2client Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόβλημα με το άνοιγμα του metin2client   Πρόβλημα με το άνοιγμα του metin2client EmptyΠεμ Ιαν 03, 2013 4:36 pm

Έχω βρεί την λύση παιδιά και θα την πω μπάς και έχει κάποιος το ίδιο πρόβλημα !
Επειδή το pc μου είναι "φρεσκοφορματαρισμενο" δήλαδη σήμερα του έχω κάνει φόρματ έτσι δεν είχα κάνει αναβάθμηση κάποια απο τα Drivers , μεταξύ των οποίων είναι και το Graphics Card Driver ! Ένα google seach μπορεί να λύσει όλα τα προβλήματα ;p Ευχαριστώ πάντως για την ανταπόκριση
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ItzDeMoNeD
Δημοσιογράφος
Δημοσιογράφος
ItzDeMoNeD


Αριθμός μηνυμάτων : 159

Πρόβλημα με το άνοιγμα του metin2client Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόβλημα με το άνοιγμα του metin2client   Πρόβλημα με το άνοιγμα του metin2client EmptyΠαρ Ιαν 04, 2013 3:06 am

Αυτό πήγα να σου πω και εγώ. ΚΑτέβασε τα drivers της κάρτας γραφικών σου και όσο περίεργο και αν σου φαίνεται, μερικά Metins έχουν πρόβλημα και με την κάρτα ήχου, οπότε κατέβασε και τα drivers της κάρτας ήχου καλού κακού.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/giwrgospapazo
Mushroom
Έμπιστο Μέλος
Έμπιστο Μέλος
Mushroom


Αριθμός μηνυμάτων : 47

Πρόβλημα με το άνοιγμα του metin2client Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόβλημα με το άνοιγμα του metin2client   Πρόβλημα με το άνοιγμα του metin2client EmptyΠαρ Ιαν 04, 2013 3:35 am

Υπάρχει ένα πρόγραμμα το οποίο χρησιμοποιώ και εγώ που σου κάνει τα updates στα driver και λέγεται DriverChecker.Πριν ένα χρόνο περίπου που έπεζα το ReventonMetin2 σε κάποια άτομα φαινόντουσαν κάποια συγκεκριμένα όπλα μαύρα και οι σκόνες απο τις πανοπλίες φαινόνοτουσαν περίεργες σαν μια γραμμή προς τα πάνω...το ίδιο πρόβλημα αντιμετώπιζα και εγώ εως ότου έκανα update τα drivers μου με το παραπάνω πρόγραμμα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ItzDeMoNeD
Δημοσιογράφος
Δημοσιογράφος
ItzDeMoNeD


Αριθμός μηνυμάτων : 159

Πρόβλημα με το άνοιγμα του metin2client Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόβλημα με το άνοιγμα του metin2client   Πρόβλημα με το άνοιγμα του metin2client EmptyΠαρ Ιαν 04, 2013 4:18 am

Δεν το συνηστώ το Driver Checker γιατί μερικές φορές κατεβάζει ξέμπαρκα drivers και γίνεται μπέρδεμα. Το είχα πάθει και με το που το κατάλαβα το διέγραψα. Καλύτερα χειροκίνητα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/giwrgospapazo
DontGiveAFuq
Μέλος
Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 3

Πρόβλημα με το άνοιγμα του metin2client Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόβλημα με το άνοιγμα του metin2client   Πρόβλημα με το άνοιγμα του metin2client EmptyΠαρ Ιαν 04, 2013 7:39 am

Εγώ συνηστώ να ψάχνετε στο Device Manager (Computer -> Δεξί κλι Properties -> Πάνω αριστερα "Device Manager (Windows 7) , My Computer -> Δεξί κλικ Properties -> Hardware -> Device Manager (Windows XP)) για τα Drivers και να τα κάνετε update απο εκεί ! Αν τυχών σας λύπει κάποιο driver τότε θα το έχει με ένα ερωτηματικό δίπλα και μπορείτε να το ψάξετε στο google Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ItzDeMoNeD
Δημοσιογράφος
Δημοσιογράφος
ItzDeMoNeD


Αριθμός μηνυμάτων : 159

Πρόβλημα με το άνοιγμα του metin2client Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόβλημα με το άνοιγμα του metin2client   Πρόβλημα με το άνοιγμα του metin2client EmptyΠαρ Ιαν 04, 2013 9:14 am

Επίσης, μιας και ανοίξαμε αυτή την κουβέντα, καλό είναι να κάνετε και τις ενημερώσεις των Windows Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/giwrgospapazo
 
Πρόβλημα με το άνοιγμα του metin2client
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» το metin2client.exe δεν βρέθηκε.
» Προβλημα..??!!!
» Πρόβλημα με το patcher
» Πρόβλημα με τον patcher
» ένα σοβαρό πρόβλημα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
NerdianMetin2 GR :: BETA Αναφορές :: Προβλήματα/ Ελλείψεις στο forum!-
Μετάβαση σε: