NerdianMetin2 GR
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Error (βοήθεια)

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
AlPoutsino
Έμπιστο Μέλος
Έμπιστο Μέλος
AlPoutsino


Αριθμός μηνυμάτων : 23

Error (βοήθεια) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Error (βοήθεια)   Error (βοήθεια) EmptyΤρι Ιαν 01, 2013 3:44 pm

Παιδιά εκεί που παίζω χαλαρά και εξπάρω...μου τελειώνουν τα ποτς και θέλω να πάω πόλη να αγοράσω...αλλά βγάζει ένα ERROR και κλείνει όλο το game..μου το χει κάνει 100 φορές και βαρέθηκα πια...υπάρχει λύση; (αυτό συμβαίνει σε οποιοδήποτε μαπ κι αν θέλω να πάω όχι μόνο της πόλης και μερικές φορές όταν κάνω αποσύνδεση)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ItzDeMoNeD
Δημοσιογράφος
Δημοσιογράφος
ItzDeMoNeD


Αριθμός μηνυμάτων : 159

Error (βοήθεια) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Error (βοήθεια)   Error (βοήθεια) EmptyΤρι Ιαν 01, 2013 4:14 pm

Λέγεται Run Time Error. Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να μεταφέρεις τον φάκελο του Metin στην τοποθεσία C:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/giwrgospapazo
AlPoutsino
Έμπιστο Μέλος
Έμπιστο Μέλος
AlPoutsino


Αριθμός μηνυμάτων : 23

Error (βοήθεια) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Error (βοήθεια)   Error (βοήθεια) EmptyΤρι Ιαν 01, 2013 4:22 pm

Εκεί το έχω φίλε μου..Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ItzDeMoNeD
Δημοσιογράφος
Δημοσιογράφος
ItzDeMoNeD


Αριθμός μηνυμάτων : 159

Error (βοήθεια) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Error (βοήθεια)   Error (βοήθεια) EmptyΤρι Ιαν 01, 2013 4:31 pm

Τότε θα κάνεις το κλασσικό τρόπο που έκανα και εγώ.
Κατάργηση του λογισμικού AOL

Κάντε κλικ στο κουμπί Έναρξη, επιλέξτε Ρυθμίσειςκαι στη συνέχεια κάντε κλικ στην επιλογή Πίνακας ελέγχου.
Κάντε διπλό κλικ στο κουμπί Προσθαφαίρεση προγραμμάτων.
Στην καρτέλα Εγκατάσταση/κατάργηση , κάντε κλικ στο κουμπί του λογισμικού AOL, κάντε κλικ στο κουμπί Προσθαφαίρεσηκαι στη συνέχεια ακολουθήστε τα βήματα για να καταργήσετε το λογισμικό.
Επαναλάβετε το βήμα 3 για κάθε επιπλέον παρουσίες του λογισμικού AOL μέχρι να καταργηθεί όλου του λογισμικού AOL.

Καθαρίστε τον κατάλογο Temp των Windows

Χρησιμοποιήστε την Εξερεύνηση των Windows για να αναζητήσετε C:\Windows\Temp.
Στο μενού Επεξεργασία , κάντε κλικ στο κουμπί Επιλογή όλων.
Πιέστε το πλήκτρο DELETE και, στη συνέχεια, κάντε κλικ στο κουμπί Ναι για να διαγράψετε όλα τα αρχεία.
Στην επιφάνεια εργασίας, κάντε δεξιό κλικ Κάδο Ανακύκλωσηςκαι, στη συνέχεια, κάντε κλικ στην εντολή Άδειασμα του Κάδου Ανακύκλωσης.
Κάντε επανεκκίνηση του υπολογιστή.

Εγκατάσταση του λογισμικού AOL

Πιέστε το συνδυασμό πλήκτρων CTRL + ALT + DELETE για να ανοίξετε το παράθυρο διαλόγου " Κλείσιμο προγράμματος ".
Κλείστε όλα τα προγράμματα εκτός από το Explorer και το Systray (τα οποία είναι τμήμα των Windows). Για να τερματίσετε ένα πρόγραμμα, κάντε κλικ στο πρόγραμμα και κατόπιν κάντε κλικ στο κουμπί Τέλος εργασίας.
Κάντε κλικ στο κουμπί Άκυρο.
Απενεργοποιήστε τυχόν λογισμικό προστασίας από ιούς προγράμματα ή εργαλείων δίσκου που είναι εγκατεστημένα στον υπολογιστή. Για πληροφορίες σχετικά με τον τρόπο απενεργοποίησης αυτών των προγραμμάτων, ανατρέξτε στη Βοήθεια ή στην έντυπη τεκμηρίωση για το πρόγραμμα.
Εκτελέστε το πρόγραμμα εγκατάστασης AOL.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/giwrgospapazo
zeimpekis9
Μέλος
Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 1

Error (βοήθεια) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Error (βοήθεια)   Error (βοήθεια) EmptyΤετ Ιαν 02, 2013 2:36 am

GM σε πόση ώρα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AlPoutsino
Έμπιστο Μέλος
Έμπιστο Μέλος
AlPoutsino


Αριθμός μηνυμάτων : 23

Error (βοήθεια) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Error (βοήθεια)   Error (βοήθεια) EmptyΤετ Ιαν 02, 2013 4:31 am

Δεν σε πιασα φιλε μου..αλλη λυση δεν υπαρχει;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
samos77
Έμπιστο Μέλος
Έμπιστο Μέλος
samos77


Αριθμός μηνυμάτων : 18

Error (βοήθεια) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Error (βοήθεια)   Error (βοήθεια) EmptyΤετ Ιαν 02, 2013 4:32 am

ουτε εγω δν μπορεσα να το κανω καμια αλλη λυση??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ItzDeMoNeD
Δημοσιογράφος
Δημοσιογράφος
ItzDeMoNeD


Αριθμός μηνυμάτων : 159

Error (βοήθεια) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Error (βοήθεια)   Error (βοήθεια) EmptyΤετ Ιαν 02, 2013 5:21 am

Απ'όσο ξέρω παιδιά δυστυχώς όχι. Απλά κάντε υπομονή Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/giwrgospapazo
samos77
Έμπιστο Μέλος
Έμπιστο Μέλος
samos77


Αριθμός μηνυμάτων : 18

Error (βοήθεια) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Error (βοήθεια)   Error (βοήθεια) EmptyΠαρ Ιαν 04, 2013 3:52 am

γτ υπομονη θα φτιαχτει...και δν μπορεις να το βαλεις με εικονεσ πλζ θα σου ειμουν ευγνωμων.....Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ItzDeMoNeD
Δημοσιογράφος
Δημοσιογράφος
ItzDeMoNeD


Αριθμός μηνυμάτων : 159

Error (βοήθεια) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Error (βοήθεια)   Error (βοήθεια) EmptyΠαρ Ιαν 04, 2013 4:16 am

Θα φτιάξω έναν οδηγό στο μέλλον. Τώρα δεν έχω όσο χρόνο χρειάζεται. Θέλει πολύ δουλειά ένας τέτοιος οδηγός.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/giwrgospapazo
 
Error (βοήθεια)
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» θελω βοηθεια
» Βοήθεια σχετικα με το game
» Error ????

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
NerdianMetin2 GR :: BETA Αναφορές :: Αναφορά Bug-
Μετάβαση σε: